Srpen 2015

Ze zahrady

25. srpna 2015 v 11:25 | Petra Itterheimová |  Makro / Detail

Poslední dobou jsem se snažila své focení trochu oživit, když behěm roku to hlavně kvůli škole dost flákám. Fotila jsem hlavně na zahradě, takže jsem si tradičně hrála především s makro objektivem, jelikož to mě baví asi nejvíc - je to boj, než se člověku podaří spárvně zaostřit a ta následná radost! Jednou jsem vlastně taky vyrazila do ZOO v Jihlavě, ale nějak jsem ty fotky odflákla a zatím mě nic moc neoslovilo, možná něco vylovím časem.
Ale teď na ukázku co jsem za prázdniny ulovila z makra plus na konci jedna nemakrácká fotka ze zkouškového:S Kristýnou po Brně

1. srpna 2015 v 13:45 | Petra Itterheimová |  Lidé

Paměťová karta mé zrcadlovky zeje prázdnotou, zrovna jako tenhle blog. Stále jsem se nerozmyslela, jak s ním dále naložím. Musím uznat, že jsem dost uvažovala nad tím, že ho prostě jen tak smažu. Na druhou stranu, je tu už od roku 2009, což je pro mě docela dlouhá doba, která zachycuje můj vývoj (možná ne za poslední období, ale celkově určitě). Nějak se s tím nemohu jen tak rozloučit. Navíc se mi líbí, že v jednom článku mohu sjednotit fotografie, které k sobě patří a mohu je spolu uvěřejnit. Nevím, jaké jiné služby bych využila, abych takto mohla své fotograife sdílet. Nemá smysl, abych zakládala své osobní portfolio či něco podobného, nejsem profesionální fotograf a nikdy nebudu. Už tak si často říkám, že je poněkud troufalé, že jsem si založila FB stránku. Snad kdybych našla nějakou pěknou galerii..

Zatím ve svém obvyklém stylu přidávám pár fotografií, kdy jsem s kamarádkou Kristýnou nafotila pár fotografií couráním se po Denisových sadech a parku u Špilberku v Brně: